O nás

Reference-eshop

 

Reference-aukro

- naše filosofie je navrhovat po všech stránkách vyvážené počítačové sestavy na hraní her, které budou mít v dané ceně ten nejlepší poměr ceny, výkonu a kvality bez jakýchkoliv chytáků a lákadel. Mělo by to být takto standard, ale dle toho, co můžemě najít na internetu to není zdaleka pravidlem.

- snažíme se o to, aby měl zákazník maximální informace o výběru komponent a co nejvíce se dozvěděl o herních počítačích celkově a následně nenaletěl na špatně navrhnuté sestavy.

- před objednáním ochotně poradíme a komunikujeme  i mimo pracovní dobu ( později večer nebo o víkendu ), jak před objednáním, tak i posléze v případě problémů třeba i přes on-line servis.

- u nás jednotlivou objednávku jeden člověk převezme, PC sestaví , otestuje, zabalí, vyfakturuje a je připraven k případné komunikaci, takže to není jako v nějvětších e-shopech, kde kolikrát ani neví levá ruka co dělá pravá.

- pro osobní odběr a servis jsme po dohodě zákazníkům k dispozici i pozdě večer ( třeba i v 21:00 ) nebo o víkendu.

- nejsme žádní nováčci, máme za sebou 8 let prodeje mnoha set opravdu herních sestav a jsme zavedená a stabilní firma se stálými zákazníky, která má historii od roku 2001 ve výrobě reklamy.

- zakládáme si na maximální spokojenosti zákazníků a dle zpětné odezvy a hodnocení jsme zaznamenali jen pozitivní reakce a doposud žádného nespokojeného uživatele.

- poctivé sestavení a OPRAVDOVÉ otestování počítače v herní zátěži a praktických testech ( ne pouze výsledek tzv. "test report" o načteném hardwaru)

- jako jediní v ČR Vám můžeme spolu se sestavou nabídnout i polep skříně na přání

- před odesláním jsou PC sestavy s objemějšími komponenty opatřeny tlumící hmotou proti otřesům i uvnitř počítače ( pravděpodobně jako jediní prodejci )

- cca 6 měsíců po zakoupení má slušný* zákazník velkou šanci expresního servisu do 2 pracovních dnů v případě reklamace, posléze dle skladových zásob u konkrétních komponent. V případě, že už se reklamovaný komponent nebude vyrábět a nebude možná rychlá výměna, můžeme nabídnout zapůjčení náhradního komponentu po dobu reklamace.

-při případné reklamaci budete mít dopravné tam i zpět ZDARMA

- máme nastaveny velmi příznivé ceny a pokud si případně necháte složit PC z komponent v jednom nejmenovaném velkém e-shopu, tedy v některých případech malinko levněji, tak nejspíše nemůžete počítat s výše uvedenými službami. Je jen na Vás, jestli by Vám to stálo za těch pár ušetřených stokorun.

- licence windows jsou varianty druhotné licence, kterou nakupujeme u českého dodavatele spolu s fakturou, takže to splňuje zákonné podmínky.

Další informace:

 • Uvedené ceny jsou včetně DPH ( vystavujeme doklad s možností odpočtu DPH )
 • Potvrzení objednávky Vám přijde téměř okamžitě.
 • V den odeslání Vám přijde informace o odeslání spolu s číslem zásilky pro sledování.
 • V našem obchodě můžete nakupovat jak přes internet, tak i osobně v naší provozovně.
 • Při objednání počítačové sestavy lze na vyžádání zaslat i všechny obaly od komponent ( bohužel ne všechny jsou složit do balíku s počítačem ) a veškeré obaly a krabice budou expedovány zvláštním balíkem za cenu dopravného 100,- Kč ( napište do poznámky u objednání nebo zvolte příslušnou položku v e-shopu).
 • rozvoz a instalace PC po Jihlavě i blízkém okolí v ceně počítače
 • osobní servis u Vás doma po dobu 24 měsíců - v Jihlavě a blízkém okolí v ceně počítače 
 • záruka je na každý komponent zvlášť 24, ale většinou 36 a u pamětí a některých zdrojů 60 měsíců. Nebráníme vylepšování konfigurace a rozprodávnání komponent ani v průběhu záruky
 • při osobním doručení 1 x ročně čistá reinstalace ( legálního) operačního systému ZDARMA po dobu 3let
 • po uplynutí záruční doby jsme Vám k dispozici formou bezplatného servisu v naší prodejně ( diagnostika a servisní zásah spojený s výměnou vadného dílu )
 • každou vzorovou sestavu upravíme dle přání zákazníka - jednak  vzhledově jinou skříní nebo polepem, tak i vylepšením konfigurace požadovaným směrem   
 • naše cenová politika je nabízet počítače za nízké ceny a adekvátní k nadstandardním službám
 • jsme jediní v ČR, kteří Vám spolu s počítačem mohou vytvořit originální grafický přelep skříně na přání
 • při objednání PC sestavy si můžete vybrat jednobarevný nebo i nově plnobarevný POLEP za symbolickou cenu 300,- Kč.
 • u nás probíhá expedice u standardních objednávek za cca 5 až 10 pracovních dní, máte možnost příplatku na expresní odeslání objednávky, která byla objednaná v pracovní den do 16:00 a posléze bude odeslána do 2 pracovních dnů a mnohdy i následující pracovní den
 • poctivá montáž komponent - nedovolíme si to ošidit
 • důkladné testování herního výkonu - nepošleme Vám nefunkční počítač.
 • při expedici balíkem kvalitní zabezpečení proti otřesům i u objemnějších komponentů uvnitř skříně, což je důležité, ale velmi vzácné u prodejců počítačů.
 • GARANTUJEME FUNKČNOST DODANÉ PC SESTAVY tím, že pokud se něco stane do 6 měsíců od zakoupení, tak Vám poškozený díl vyměníme obratem cca do 2 dnů - nečekáte 30 dní, tak jako u jiných prodejců.  V případě, že už se reklamovaný komponent nebude vyrábět a nebude možná rychlá výměna, můžeme nabídnout zapůjčení náhradního komponentu po dobu reklamace.
 • při osobní reklamaci ještě možnost zapůjčení náhradního komponentu
 • dále ještě jedna důležitá informace - u nás nemusíte platit dopravu k nám ani zpět u reklamovaného PC nebo komponentu ( jinde platíte vždy poštovné k dodavateli ) 
 • rychlost komunikace v řádů minut, maximálně hodin a to i ve večerních až nočních hodinách a o víkendech - není omezeno provozní dobou
 • v počítači od nás budete mít zdarma instalace programů
  - video kodeky a přehrávače videa, kancelářský balík OpenOffice, prohlížeče dokumentů na Word, Excel a Powerpoint a pro pdf soubory Adobe Reader, antivirový software Avast a Microsoft Essentials, spravce souborů Total Commander, nástroj na rozdělení harddisku Partition manager, program na "vyčištění" systému CC-cleaner a nejpoužívanější internetové prohlížeče Firefox, Google Chrome nebo Opera a i komunikační programy Skype a ICQ.
 • pokud si nedokoupíte plnou licenci Windows, bude v počítači nainstalována neaktivovaná verze Windows 10 pro 64 bit( 30 dní )
 • máme 2 výrobní činnosti a tím minimalizujeme finanční problémy při případném výpadku v oblasti počítačů a z tohoto důvodu se nemusíte tolik bát našeho krachu, jako u jiných firem. ( V krizovém případě lze reklamovat přímo u našeho dodavatele )  
Košík je prázdný.

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

100

Procesory

Prehled-karet

 B1 Nevite_2

Poradenstvi_2

 Bez-nazvu-1_4

Chytaky

Bez-nazvu-1_6

Monitor-pripojeni_2

Banner-nebrat_3

 

 

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 611 e-shop systém banan.cz