Dragon Age II

Dragon Age II

ID zboží: 265

Popis:

V dalším pokračování RPG roku 2009 se chopíte moci a navždy změníte svět.
Při zakoupení Dragon Age 2 získáte zdarma  podrobného průvodce hrou v celobarevném tištěném provedení v češtině.  Příručka je zpracována takovým způsobem, aby pomohla hráčům Dragon Age  II s orientací v komplexním herním světě. Knižní průvodce hrou Dragon  Age II obsahuje důkladný rozbor všech důležitých aspektů žánru RPG.  Nechybí tak popisy významných postav, rozsáhlý bestiář, podrobný  průvodce hlavní příběhovou linií a jiné zajímavé informace.
Dragon Age 2 se specialisté z BioWare na hry na hrdiny opět chystají  přinést revoluční změny pro celý žánr přidáním větší porce akce, nového a  citlivěji reagujícího bojového systému a dynamicky se odvíjejícího  mnohostranného příběhu, který již nyní patří mezi jedny z  nejvýraznějších v celé historii videoher.
Hlavním hrdinou Dragon Age 2 je Hawke, hrdina, jenž přežil Nákazu a jeho osudem je navěky proměnit celý svět Dragon Age.
V Dragon Age 2 se ocitnete v roli chudého uprchlíka Hawkea, jenž se  dostane k moci, aby se stal nejvýznamnější postavou fantastického světa  Dragon Age. Legenda o Hawkeově vzestupu je zahalena v oblaku mýtů a  zkazek, pramenících z jeho pověsti člověka, jenž dokázal přežít Nákazu a  stal se šampiónem Kirkwallu.
Nový příběh se odehrává v rozpětí 10 let a hráči jeho vývoj ovlivňují  prostřednictvím vlastních obtížných rozhodnutí, shromažďováním družiny v  boji obratných spojenců, získáváním slávy a bohatství a zanecháváním  vlastních stop v dějinách. Způsob, jakým budete hru hrát, se podepíše na  osudech celého světa.
Bonusové novinky pro hru Dragon Age 2:
Black Emporium:
Hluboko pod městem Kirkwall se nachází trh zvaný Black Emporium, který  nabízí lákavou sbírku předmětů, některé na prodej, jiné zdarma, v každém  případě však vzácných či alespoň tajemných! Naleznete tu kupříkladu  artefakt, jenž vám umožní změnit si tělo, tvář, vlasy, oči - novými  způsoby! Dále tu na vás čeká válečný mabarský pes, stačí písknout a  postaví se po vašem boku - vrahoun v boji, mazlíček ve chvílích  odpočinku. Získejte pozvánku do Black Emporia ještě dnes!
Obchod s magickými předměty, který v tomto oboru nabízí to nejlepší ze  hry. Jak postupujete příběhem hry Dragon Age II, bude stále doplňován  lepším a lepším zbožím. Věrný mabarský pes, který bude zuřivě bojovat na vaší straně "Zrcadlo proměny" - stačí do něho pohlédnout a dostanete možnost zásadně  změnit svůj vzhled. Vlasy, oči, tetování - svěží nabídka možností. Obchod specializovaný na jedinečné recepty na výrobu mocných předmětů Nezapomeňte také prozkoumat tajemná zákoutí Black Emporia a jeho  podivnou historii. A určitě dejte řeč s jeho zvláštním provozovatelem,  bude to… nezapomenutelné.
FADESHEAR
Materiál použitý pro výrobu toho meče je starobylý, pochází z dob, kdy  první kováři hledali způsoby, jak účinně bojovat proti stvůrám ze světa  za oponou. Bojovalo se s ním proti démonům v mnoha dávných bitvách.  Často byl pozvednut na znamení vítězství, někdy však zůstal ležet na  zemi zlomený vedle svého umírajícího majitele. Pokaždé však byl znovu  nalezen a znovu ukován k ještě větší síle. Fadeshear přecházel z  generace na generaci a nyní je váš. Jste na řadě, abyste se postavili  démonům Úniku pronikajícím do světa bdících.
Zlepšuje se spolu s úrovní držitele Zvláště účinný proti démonům a nemrtvým
THE LION OF ORLAIS
Na vrcholu Letní války byla celá Orlais zatažena do zuřivých bitev.  Během této války povstalo mnoho postav usilujících o císařský trůn.  Většina z nich upadla do zapomnění, jednu si však pamatujeme dodnes -  mladého lorda Emila Deverauxe, zvaného "Zlatý princ". Nehledě na  neustálé přečíslení, kráčel od jednoho vítězství k dalšímu a jeho tažení  vyvrcholilo v Sedmé bitvě růží, kde třímaje v rukou tento štít prorazil  obranou svého strýce a slavně zvítězil. Nikdy neokusil chuť porážky,  smrt k němu přišla za hluboké noci rukou žárlivé milenky.
Možnost zasadit dvě runy Zlepšuje zdraví Zlepšuje zisk zkušenostních bodů
Minimální konfigurace
Windows  XP, Vista[32bit], Win 7, dvoujádrový procesor 1800MHz, paměť 1024MB  RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 7900 GS / Radeon HD 2600 Pro),  7.00GB volno na disku, DVDROM, vyžadováno připojení k internetu!

 

 

 

Cena s DPH: 299 Kč

Dotazy zasílejte na e-mail : petr@wolfgad.cz, zde pište pouze názory na toto zboží. Děkujeme

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a čtyři 

Jazyk: EN
Platforma: PC DVD-ROM
Žánr: RPG
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: EN

Košík je prázdný.

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

100

Procesory

Prehled-karet

 B1 Nevite_2

Poradenstvi_2

 Bez-nazvu-1_4

Chytaky

Bez-nazvu-1_6

Monitor-pripojeni_2

Banner-nebrat_3

 

 

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 611 e-shop systém banan.cz