FIFA 11

FIFA 11

ID zboží: 286

Popis:

FIFA 11 - nejnovější ročník fotbalového simulátoru FIFA. Budou zde  vylepšeny přihrávky, nový systém Pro Passing znemožní jednoduché  „ping-pongové výměny.“ Záležet bude na síle nahrávky, budete také moci  přihrávat falší, lobem, balón zatočit, vyslat jej se zpětnou rotací nebo  zkusit najít cestu pro míč uličkou mezi protihráči. Větší důraz nyní  vývojáři kladou na jednotlivé individuality. Fotbalisté se mají chovat  jako v reálném světě. Jejich rozdíly tak hráč nepozná jen v určitých  vlastnostech jako je rychlost nebo akcelerace, ale na každém místě na  trávníku. Posílení dozná umělá inteligence sportovců. Hráči budou nově  mít různé stupně pracovitosti pro jednotlivé oblasti na trávníku, Wayne  Rooney tak klasicky bude provokovat obránce, zatímco Dani Alves bleskově  zasprintuje do útoku, už se mu ale nebude chtít vracet. Carlos Tevez si  zase rád vezme míč a udělá nějakou tu fintu, naopak Didier Drogba  využije svou sílu a pokusí se zarputile dostat přes obránce.
Změny znovu čeká i chování gólmanů.
Novinky se týkají také audiovizuálního zpracování.

EA  Sports vytvoří fotbalisty z deseti různých modelů těl (v minulém  ročníku pouze 3), pro některé osobnosti jako Peter Crouch navíc tvůrci  připraví vlastní speciální model. Sám hráč pak konečně dostane možnost  upravovat týmové chorály (lze je i nazpívat) a vkládat vlastní muziku  pro určité situace ve hře. Doba, kdy se z ochozů ozve vás oblíbený  popěvek, se tak přiblížila.

Kromě aktualizovaných soupisek,  klasických módů - rychlá hra, sezóna, manažerský mód a online hra by se  poprvé měla objevit revoluční novinka, a to vliv počasí na samotnou hru.  Dále by se měla mokrá tráva autenticky lepit na míče, což by přineslo  horší manipulaci s ním.

Další výrazná změna se týká vyloučení  hráčů v průběhu online hry. Pokud hráč nedohraje rozehraný zápas, bude  vyloučen na několik utkání. Zároveň hráči, kteří odehrají všechny  započaté zápasy budou odměněni speciálními bonusy.

 

 

 

Cena s DPH: 249 Kč

Dotazy zasílejte na e-mail : petr@wolfgad.cz, zde pište pouze názory na toto zboží. Děkujeme

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a sedm 

Jazyk: CZ
Platforma: PC DVD-ROM
Žánr: Sportovní
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: CZ

Košík je prázdný.

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

100

Procesory

Prehled-karet

 B1 Nevite_2

Poradenstvi_2

 Bez-nazvu-1_4

Chytaky

Bez-nazvu-1_6

Monitor-pripojeni_2

Banner-nebrat_3

 

 

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 611 e-shop systém banan.cz