Robinsonovi

Robinsonovi

ID zboží: 340

Popis:

„Robinsonovi“ je akční adventura pro děti podle nejnovějšího, stejnojmenného animovaného filmu z produkce Walt Disney Pictures. Hrajete v ní za Wilbura Robinsona a prožíváte s ním jeho neuvěřitelná dobrodružství – pomáháte Lewisovi. Pronásledujete podlého Bowler Hat Guye a jeho ďábelského společníka - robotický kloubouk Doris – až do budoucnosti, v níž se pokusíte zmařit jejich ďábelské plány. Děj hry je velmi úzce spjat s hlavní filmovou zápletkou, ale jde ještě mnohem víc do hloubky a představuje fascinující svět Wilbura Robinsona mnohem detailněji. To umožňuje prožít ve hře další nová dobrodružství, která ve filmu nenajdete. Wilbur má k dispozici spoustu šikovných a vynalézavých pomůcek, musí zápasit s nepřáteli, řešit náročné hádanky a přitom všem sledovat Bowler hat Guye a zabránit mu změnit budoucnost v jeho prospěch.

Cílová skupina: primárně děti 6-14 let, sekundárně fanoušci animovaných filmů z produkce Walt Disney Picture, fanoušci stejnojmenného filmu

- Objevte rozmanitý, obrovský a senzační svět, který prohlubuje svět stejnojmenného filmu! Pořádně prozkoumejte dům Robinsonových, Lewisovu vědeckou výstavu, Lizzin mravenčí svět a mnohem více. - Cestujte časem, aby jste změnili minulost a ovlivnili budoucnost, seznamujte se s legračními postavami z filmu, které mají velmi pozoruhodné vlastnosti. - Chytře využijte a vtipně vylepšujte nesčetné skvělé pomůcky, které vám počítačová hra nabízí, včetně rukavice chytající míče, demontátoru, snímacího zařízení, rodinného alba, pustošících rukavic a levitujícího kouzelného svitku. - Vyřešte hádanky a dokončete všechny mise, objevujte skrytá a utajená vylepšení, nové předměty a dobrodružná místa v interaktivním světě. - Zahrejte si různé minihry a posbírejte disky virtuální reality, aby jste si mohli „stáhnout“ další nová místa na hraní.

 

 

 

Cena s DPH: 199 Kč

Dotazy zasílejte na e-mail : petr@wolfgad.cz, zde pište pouze názory na toto zboží. Děkujeme

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a jedna 

Jazyk: CZ
Platforma: PC
Žánr: Adventura
Obal a manuál: CZ

Košík je prázdný.

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

100

Procesory

Prehled-karet

 B1 Nevite_2

Poradenstvi_2

 Bez-nazvu-1_4

Chytaky

Bez-nazvu-1_6

Monitor-pripojeni_2

Banner-nebrat_3

 

 

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 611 e-shop systém banan.cz