TOCA Race Driver 3

TOCA Race Driver 3

ID zboží: 360

Popis:

Hlavním cílem hry TOCA Race Driver 3 je nabídnout milovníkům závodů ‘vyšší stupeň simulace’, k čemuž poslouží unikátní proprietární systém řízení nové generace. Společně s pokročilým enginem, jenž je schopen plně modelovat poškození vozu, a s vylepšeným systémem umělé inteligence lidského typu bude tato hra představovat nejpropracovanější a nejzábavnější závodní titul současnosti.

Ovšem TOCA Race Driver 3 jde mnohem dále. O co největší stupeň propracovanosti a realističnosti se starají také do nejmenších detailů zpracovaná pravidla závodů v módu profesionální kariéry.

Můžete si sami určit, zda chcete používat kvalifikační jízdy, přesná pravidla, zastávky v boxech pro doplnění paliva a nutnost volby správných pneumatik tak, jak je to pro daný šampionát zapotřebí – přičemž ve hře jich je více než 100. Také zde narazíte na nepovinné tréninkové jízdy, ladění výkonu, určování délky závodu, a tam, kde to pravidla dané akce povolují, také vylepšování jednotlivých součástí vozu.

Čeká vás zde nejpropracovanější šampionát, jehož prvky si navíc můžete upravit přesně dle vlastních požadavků, a to jak v offline módu, tak i v online závodech. Je jen na vašem rozhodnutí, jak se bude hra chovat.

Jakmile se pak ocitnete na samotném startovním roštu, okamžitě zjistíte, že zvukaři TOCA Race Driver 3 přišli se zbrusu novým systémem, který věrně zachycuje burácení motorů na skutečných závodech. V porovnání s hrou ToCA 2 je zde u každého vozu čtyřicetkrát více zvukových efektů, díky čemuž se může tento titul pochlubit fenomenální autentičností a čistotou zvuku, s jakou se nemůže žádná jiná hra rovnat.

Minimální konfigurace:
Pentium IV 1,4 GHz, Windows XP, 256 MB RAM, 3D graf. karta 32 MB, HDD 6 GB

 

 

 

Cena s DPH: 149 Kč

Dotazy zasílejte na e-mail : petr@wolfgad.cz, zde pište pouze názory na toto zboží. Děkujeme

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a jedna 

Jazyk: cz
Platforma: PC DVD-ROM
Žánr: Závodní simulátor
Multiplayer: Ano
Obal a manuál: CZ

Košík je prázdný.

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

100

Procesory

Prehled-karet

 B1 Nevite_2

Poradenstvi_2

 Bez-nazvu-1_4

Chytaky

Bez-nazvu-1_6

Monitor-pripojeni_2

Banner-nebrat_3

 

 

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 611 e-shop systém banan.cz