Tom Clancys Ghost Recon AW

Tom Clancys Ghost Recon AW

ID zboží: 371

Popis:

V roce 2013, armáda Spojených států zrealizuje Integrovaný Válečný  Systém (Integrated Warfighter System (IWS)), vyvíjející se podle našich  znalostí moderního vojáka. IWS kombinuje pokročilé zbraňové systémy,  satelitní komunikační zařízení a zvýšenou schopnost přežití do jednoho  plně integrovaného bojového systému. Program IWS byl vyvinut aby mohl  těmto novým hrozbám čelit. Teď může být otestován přímo na bojišti. Na  základě vzpoury v srdci Mexico City, rozmístila armáda Spojených států  v centru konfliktu elitní speciální jednotky, aby tak získala nad městem  kontrolu. Ač značně přečísleni, kompletně vybaveni IWS, je elitní tým  první a poslední linií obrany bojiště. Jsou to chladní profesionálové.  Oni jsou Ghosts!

Možnosti hry:

  • Herní technologie příští generace: Ghost Recon® 3 plně využívá  výkonnou technologii s úžasnými texturami, světlem, efekty a  nejmodernější fyzikou.
  • Staňte se vojákem budoucnosti: Seznamte se s budoucností vojenské technologie.
  • Používejte plně integrovaný bojový systém společně s opravdovými  zbraněmi a revolučními komunikačními systémy (viz níže), kde budou  hráči zosobněním vojáka budoucnosti, což je založeno na aktuálním  výzkumu armády Spojených států, že Ghosts poskytnou hráčům realistickou  představu o tom, jak se bude válčit v příštím desetiletí.
  • Revoluční možnosti: Revoluční Cross-Com je komunikační zařízení  fungující na základě satelitní technologie. Je připevněno na přilbě a  voják může sledovat situaci na bojišti a rozkazy z velitelství pomocí  monoklu.
  • Velte jednotce „Duchů“ i vzdáleným spojencům a bojovým  prostředkům bez posádky, jako i přímé dělostřelecké podpoře a leteckým  úderům.
  • Sledujte co jednotka vidí a přijímejte vizuální i audiovizuální  informace jak od spojeneckých jednotek, tak od vozidel bez posádky.

 

 

 

Cena s DPH: 149 Kč

Dotazy zasílejte na e-mail : petr@wolfgad.cz, zde pište pouze názory na toto zboží. Děkujeme

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a jedenáct 

Jazyk: CZ
Platforma: PC DVD-ROM
Žánr: Akční
Obal a manuál: CZ

Košík je prázdný.

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

100

Procesory

Prehled-karet

 B1 Nevite_2

Poradenstvi_2

 Bez-nazvu-1_4

Chytaky

Bez-nazvu-1_6

Monitor-pripojeni_2

Banner-nebrat_3

 

 

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 611 e-shop systém banan.cz