Zalman Z1

Zalman Z1

ID zboží: 154

Popis:

skříň počítačová, case, minitower, ATX/mATX, bez zdroje, černá, pozice  externí 2x 5.25", interní 4x 3.5", 1x 2.5", 1x USB 3.0, 2x USB 2.0,  audio výstup, vstup pro mikrofon

http://www.zalman.com/global/product/Product_Read.php?Idx=836

Zalman Z1

Zalman Z1 je v provedení Middle tower a je možné do ní instalovat  základní desky o velikosti ATX i microATX formátu. Zdroj se umisťuje do  spodní části skříně, aby nebylo narušeno kvalitní proudění vzduchu  uvnitř skříně a použít je možné napájecí zdroje typu ATX. Velmi kvalitní  a odolná konstrukce je tvořena z kombinace oceli a plastu.

Na přední straně se nachází dvě 5,25" externí pozice, které je možné  využít pro instalaci optických mechanik nebo jiných zařízení s  kompatibilními rozměry. Uvnitř skříně je dostatek prostoru pro instalaci  čtyř 3,5" pevných disků a jednoho 2,5" disku. Instalace disků je velmi  jednoduchá díky speciálním zásobníkům.

Na zadní straně se nachází sedm rozšiřujících slotů, kam je možné instalovat grafické a jiné rozšiřující karty do velikosti až 36cm. V přední části se nacházejí dva klasické USB 2.0 konektory doplněné o audio. Přední stana nabídne také jeden nový USB 3.0 konektor, který poskytuje až 10x rychlejší datový přenos než jeho předchozí verze.

Chlazení je zajištěno pomocí dvojice dodávaných chladičů. Jeden 120mm  je instalovaný v přední části skříně a stará se o přívod okolního  vzduchu do vnitřku skříně. Druhým instalovaným chladičem je 120mm zadní  ventilátor v zadní části, sloužící pro odvod ohřátého vzduchu z vnitřku  skříně.

 

 

 

Cena s DPH: 1 000 000 Kč

Dotazy zasílejte na e-mail : petr@wolfgad.cz, zde pište pouze názory na toto zboží. Děkujeme

U tohoto zboží ještě nebyly vloženy žádné příspěvky.


Nový příspěvek

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a pět 

Košík je prázdný.

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

Novy-eshop_2

Přejděte na náš nový eshop

www.herni-pc-sestavy.cz

100

Procesory

Prehled-karet

 B1 Nevite_2

Poradenstvi_2

 Bez-nazvu-1_4

Chytaky

Bez-nazvu-1_6

Monitor-pripojeni_2

Banner-nebrat_3

 

 

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 611 e-shop systém banan.cz